La Cascianella Villa

  • The lagest option:
  • 4 vendég
  • 2 ágy
  • 1 hálószoba

A kertre kilátást nyújtó La Cascianella Villa Firenze vendégeit a hozzávetőlegesen 6 km-re található Torre a Cona meglátogatására invitálja.

A szálláshely magába foglal egy fürdőszobát bidével, külön WC-vel és zuhanyzóval. A vendégek élvezhetik a hajszárító és törölközők kényelmét is.

A villa rendelkezik piknikezőhellyel és barbeque-val, valamint terasszal.

Egy teakonyha, valamint kávé/tea készítő, hűtő és konyhai edények is rendelkezésre áll a Firenze városi ingatlan.

A Ponte az Ema 4 km-re, a Pieve Di San Miniato in Rubbiana pedig 10 percnyi kocsiútra van a szálláshelytől. A Firenze városi szállás olyan vallási helyekhez is hozzáférést nyújt, mint a hozzávetőlegesen 7 km-re lévő Basilica Santuario di Santa Maria dell'Impruneta. A La Cascianella Villa könnyű hozzáférést biztosít a Florence Santa Maria Novella vasútállomáshoz, mely 20 percnyi kocsiútra fekszik.

Több lehetőséget szeretne?
Check Top hotels near La Cascianella Villa Firenze
Agriturismo Le Macine
Csak mobilra érvényes ár

Agriturismo Le Macine

8.0
Nagyon jó 398 értékelés
6 km az ingatlantól
USD 185 USD 167
éjszakánként
Agriturismo Michelangelo
Csak mobilra érvényes ár

Agriturismo Michelangelo

7.3
3 értékelés
8.2 km az ingatlantól
USD 224 USD 202
éjszakánként
La Fattoressa
Csak mobilra érvényes ár

La Fattoressa

9.5
Nagyszerű 214 értékelés
9.2 km az ingatlantól
USD 241 USD 217
éjszakánként
    Hogyan jut el a hotelhez

    Repülőterek

    Peretola
    22 km

    Vasútállomások

    Campo di Marte Station
    9 km

    Szolgáltatások

    Internet

    • Ingyenes Wi-Fi a szobákban

    Parkolási lehetőségek

    • Parkoló

    Szolgáltatások

    • VIP be-/kijelentkezés
    • Gyors be- és kijelentkezés

    Étkezési lehetőségek

    • Kültéri étkezősarok
    • Piknik terület/Kempingasztalok

    A konyhában

    • Konyhaedények

    Gyerekeknek

    • Játszótér

    Pihenés

    • Napozóágyak
    • Kert
    • Grillezési lehetőség

    A szobákban

    • Légkondicionálás
    • Fűtés
    • Tea és kávéfőző
    • Étkezőasztal

    A fürdőszobában

    • Ingyenes piperecikkek

    Általános szolgáltatások

    • Kandalló
    • Kulcs belépés

    Háziállatok

    • Háziállat engedélyezett

    Fontos információ

    Bejelentkezés: 12:00-18:30 között
    Kijelentkezés: 04:00-10:00 között
    Engedély száma048001AAT0010,IT048001B55U6X248F
    • Pótágy információ
    • A szobában nem helyezhető el kiságy.
    Gyakran Ismételt Kérdések
    • Milyen messze van a La Cascianella Villa a repülőtértől?
      A La Cascianella Villa 25 km-re van a Peretola repülőtértől, és könnyen elérhető egy 32 perces autóúttal.
    • A La Cascianella Villa rendelkezik konyhával?
      Igen, a La Cascianella Villa teljesen felszerelt konyhát biztosít.

    Elhelyezkedés

    Map
    A közelben

    Repülőterek

    Peretola
    22 km

    Vasútállomások

    Campo di Marte Station
    9 km

    Közeli látnivalók

    Közeli éttermek

    Fotógaléria

    Értékelések

    Még nincsenek hozzászólások :(

    Ha ebben a hotelben szállt meg, kérjük ossza meg velünk tapasztalatait

    Írja meg saját értékelését!

    Írja meg saját értékelését!

    Mikor utazott?

    Értékelése

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Nagyon rossz
    Kitűnő

    Az Ön adatai

    Hol lakik?
    Köszönöm! Köszönjük, hogy időt szánt tapasztalatainak megosztására. Az Ön véleménye hamarosan nyilvánosság elé kerül.
    Irány a hozzászólások
    Az értékelés nem lett elküldve.

    Kapcsolat

    Ha több mint 4 szobára van szüksége, kérjük igényeljen csoportos foglalást.
    Az Ön adatai
    Tárgy
    Üzenet
    La Cascianella Villa Firenze

    Mutassa a térképen:

    Látnivalók
    Ajánlott éttermek
    Tömegközlekedés
    Köszönjük a visszajelzést
    Köszönjük, hogy feliratkozott
    Bezár